З 9:00 до 20:00. Без вихідних.
0
Корзина
0 грн.
  • Ваш кошик порожній!

Каталог товарів

➥ Працюємо та Допомагаємо у військовий час

Попри "амбіції" ворога - ми не впадаємо в паніку та виконуємо свою роботу, надаючи необхідні товари та послуги в максимально можливі оперативні терміни. Але є деякі зміни, на які звертаємо Вашу увагу:

1. Товари з наших каталогів ми відправляємо Новою поштою та УкрПоштою. МістЄкспресс та Джастін наразі для наших складів недоступний. Також можливі випадки, коли немає можливості відправити замовлення УкрПоштою - такі випадки поодинокі, та зв'язані з динамічним графіком/тимчасовим припиненням роботи поштових відділень в прилеглих до наших складів регіонів. Якщо така ситуація виникає - менеджер з Вами обов'язково зв'яжеться для погодження альтернативних варіантів отримання замовлення.  

2. Також можливі затримки у відправленні у зв'язку з комендантськими годинами. 

3. На жаль деякі постачальники, у зв'язку з переміщенням та пошкодженням технічного обладнання вимушені перейти на стану систему обліку залишків, де відсутній оперативний обмін з платформою нашого сайту. Тому в деяких категоріях можлива неактуальна наявність. На жаль ці категорії являються соціально необхідними, тому ми не вилучаємо їх, та стараємось максимально можливо підтримувати актуальність. 

Важлива інформація для людей, які потребують допомоги або можуть допомогти: 

В цей нелегкий час ми повинні об'єднуватись, і як ніхто розуміємо наскільки важкими бувають ситуації, адже більша частина нашої команди - це переселенці.

Ми намагаємось допомагати людям, які опинились в скрутних обставинах. Якщо у вас є потреби і не можете отримати допомогу на місті вашого перебування - ви можете звернутись до нас. Ми співпрацюємо з волонтерами в різних містах України, можемо скоординувати допомогу чи відправити у будь-який куточок України, де працюють відділення УкрПошти чи НовоїПошти. 

Весь прибуток компанії ми фінансуємо в "Пакунки Допомоги". Якщо у вас є можливість допомогти фінансово - будемо вдячні за оформлення замовлення з "онлайн оплатою" для допомоги в зборі таких Боксів. 

Або написати нам, якщо у вас є якісь речі в придатному для використання стані - ми з величезною вдячністю приймемо для передачі людям, які потребують.  Речі/їжу приймаємо також з будь-якого куточка України, де є можливість відправити УкрПоштою. 

Якщо у вас виникла потреба в речах/їжі і тп - напишіть нам, ми відправимо вам відразу (при наявності) чи ініціюємо збір необхідних товарів та відправимо до Вас.