Доставка і оплата в Міравокс ✈

Ми безмірно цінуємо кожного клієнта і розуміємо потреби Вашої сім'ї в швидкій доставці й широкому та якісному асортименті З огляду на важливість клопоту і терміновості отримання , яка виникає в процесі виховання наших крихіток, ми пропонуємо кілька варіантів доставки, щоб Ви могли вибрати для себе максимально зручний.

Доставка та самовивіз в місті Київ, а також відправлення в інші міста України здійснюється протягом 24 годин з моменту оформлення, незалежно від суми замовлення. Мінімальної суми замовлення немає!

➥ Самовивіз в м. Київ здійснюється у відділенні Нової пошти (№ 201) за адресою п-кт Маяковського 15

Для жителів інших міст і сіл України, доставка замовлень здійснюється кур'єрськими службами Нова Пошта, УкрПошта або Justin.

Детальніше про доставку з об'ємною вагою до 30кг:

     Портал для разработчиков API "Новая Почта"


Відправка Новою Поштою здійснюється з понеділка по суботу. Термін доставки замовлень Новою Поштою становить від 1 до 3 днів з моменту відправки. У разі оформлення замовлення з послугою "Оплата при отриманні", Ви оплачуєте вартість доставки згідно з тарифами перевізника, а також 20грн + 2% від суми, за послугу переказу грошей відправнику.

Важливо! Згідно з умовами безкоштовного зберігання, посилка може знаходитись на складі служби доставки до 5 робочих днів. Після закінчення терміну посилка буде повернута до магазину. За кожен додатковий день може стягуватися плата за зберігання, яка становить до 10% від вартості пересилання.

    Файл:Ukrposhta-ua.svg — Википедия

Термін доставлення замовлень у відділення отримувача займає від 2-10 робочих днів. Додатково оплачується комісія за послугу "Оплата при отриманні", в розмірі 10 грн. 

    

Доставка в понад 500 відділень по Україні. Орієнтовні терміни доставки: від 24 - 48 годин.  У разі замовлення з послугою післяплати, Ви оплачуєте вартість доставки + комісію за послугу (2% від суми + 15 грн) за повернення коштів відправнику.