З 9:00 до 20:00. Без вихідних.
0
Корзина
0 грн.
  • Ваш кошик порожній!

Каталог товарів

Доставка і оплата в Міравокс ✈

Ми безмірно цінуємо кожного клієнта і добре розуміємо потреби кожної сім'ї у своєчасному отриманні замовлень. А також різноманітному, затребуваному та якісному асортименті.

З огляду на важливість клопоту і оперативності виконання, яка виникає в процесі виховання наших крихіток, ми пропонуємо кілька варіантів доставлення, щоб Ви могли вибрати для себе максимально зручний.

Доставлення та самовивіз в місті Київ, а також відправлення в міста і села України здійснюється протягом 24 годин з моменту оформлення, незалежно від суми замовлення.


Важливо! У разі повернення замовлення без об'єктивних причин - з Вашого бонусного рахунку буде списана сума логістичних витрат на повернення товару в магазин!  


Самовивіз в м. Київ (Троєщина). 

На період карантину, самовивіз замовлень здійснюється у відділеннях Нової пошти № 201 (п-кт Маяковського 15) та № 295 (вул. Бальзака Оноре, 4) без оплати за логістичні послуги*.

Самовивіз передплачених замовлень здійснюються Безкоштовно.

* За замовлення з Оплатою при отриманніоплачується додаткова комісія в розмірі 20грн + 2%, за касове обслуговування.


Доставлення кур'єром в м. Київ (40 грн). 

Доставлення замовлень в межах міста Київ здійснюється прогягом 24 годин з моменту підтверждення. Графік роботи: с 9.00 до 20.00.

Вартість доставлення в межах районів міста (Правий берег Києва) = 50 грн.  

Вартість доставлення в межах районів міста (Лівый берег Києва) = 30 грн. 

Габаритні замовлення доставляються виключно до під'їзду замовника.➦ Доставлення замовлень в інші міста та села України здійснюються кур'єрськими службами Нова ПоштаУкрПошта або Jastin.


Доставлення замовлень Новою поштою (1-3 дні). 
Відправлення Новою Поштою здійснюються з понеділка до суботи включно. Відправлення здійснюються протягом 24 годин з моменту підтвердження замовлення.
Тривалість доставлення замовлень Новою Поштою здійснюється від 1 до 3 днів з моменту відправлення.

У випадку оформлення замовлення з послугою "Оплата при отриманні", Вы оплачуєте вартість доставлення відповідно тарифам перевізника, а також 20грн + 2% від суми, за послугу переказу коштів відправнику (послуга розрахунково-касового обслуговування).

Важливо! Безкоштовне збереження замовлення можливо на складі перевізниа протягом 5 рабочих днів. Після закінчення зазначеного терміну замовлення буде автоматично повернуто в магазин. За кажен додатковий день стягується додаткова оплата за збереження, яка складає до 10% від вартості доставлення.  Вартість доставлення стартує від 41 грн, залежить від габаритів.

Доставлення замовлень УкрПоштою (2-10 робочих днів). 

Відправка замовлень з Понеділа по Пятницу. Строк відправлення: 24 годими з моменту підтвердження (за виключенням вихідного дня).

Тривалість доставлення замовлень у відділення отримувача займає від 2-10 робочих днів.

Додатково сплачується комісія за послугу "Оплата при отриманні", у розмірі 10 грн.

Вартість доставлення стартує від 20 грн, залежить від габаритів.

Доставлення замовлень Justin (1-3 робочих днів). 

Доставлення замовлень в більш 500 відділень на території України. Орієнтовна тривалість доставлення: від 1 - 3 днів.

Для замовлень оформлених з послугою "Оплата при отриманні", Ви оплачуєте вартість доставлення відповідно до тарифів перевізника, а також 15грн + 2% від суми, за послугу переказу коштів відправнику (послуга розрахунково-касового обслуговуваня Джастін).

Вартість доставлення стартує від 15 грн, залежить від габаритів.